ארגון של ערב גיבוש בקונספט על האש מהווה הזדמנות מעולה ליצירה של זמן איכות משותף, כמו גם חיזוק הקשרים בין העובדים. יחד עם זאת, בשביל להוביל ליצירה של ערב מוצלח צריך להשקיע בלא מעט פרטים, ועל כן בחרנו להציג במדריך הזה את חמשת הטיפים שיובילו אתכם להפקה של אירוע בלתי נשכח המיועד לעובדים המסורים שלכם.

בחירה בבשר איכותי דרך קצביה

השלב הראשון והחשוב ביותר בתהליך של ארגון על האש לעובדים כולל כמובן הזמנה של נתחי בשר איכותיים, דרך קצביה מקצועית ובעלת המלצות מוכחות בתחום הזה. לרשת מעדני גורמה חנויות בשר איכותיות בפריסה ארצית אשר מעניקות לכם את האפשרות להשקיע בחוכמה, ולקבל בתמורה נתחים איכותיים שנבחרים בקפידה, כחלק מתודעת השירות המבוססת על ערכים של איכות, מקצועיות ושירות אישי בעבור כל לקוח. רצוי להזמין את הבשרים בהקדם ובהתאם לכך להוביל לחגיגה של ממש במסגרת יום גיבוש בקונספט הזה.

דואגים לאווירה באמצעות מוזיקה

על מנת לשחרר את האווירה ולהכניס את העובדים לתחושה של קלילות, אפשר להתכונן מראש עם רמקולים ולחבר אותם לתחנות רדיו מובילות כמו למשל תחנת הרדיו גלי ישראל. מדובר בהזדמנות מעולה ליצור אווירה חגיגית באמצעות חוש השמיעה, כאשר מדובר בתחנה אשר משדרת לאורך כל היממה שירים מכל הזמנים שיכולים להתאים גם לעובדים צעירים וגם לעובדים מבוגרים שגם תאפשר ליצור אווירה נעימה ורגועה אבל גם לקום ולזוז, בין ביס לביס.

מיתוג לאירוע

בשנים האחרונות אחד הנושאים המדוברים ביותר הוא מיתוג מעסיק אשר נועד לספק לעובדים סביבת עבודה מפרה, איכותית וכזו שהופכת את העסק שלכם למקום שטוב לעבוד בו. דרך מצוינת להקפיץ את האירוע ולהפוך אותו לייחודי יכולה להתבצע באמצעות מיתוג הכולל חולצות, כובעים או מיתוג של השולחן ברוח העסק. ניתן לבצע את התהליך הזה בליווי של חנות המתמחה בתחום או בעצמכם, במידה ויש לכם בעסק מחלקה גרפית אשר יכולה למתג את האירוע ובהתאם לכך להפוך אותו לייחודי ומזוהה עם ערכי העסק.

 

 

מתנות לעובדים

בשביל להשאיר לעובדים המסורים שלכם טעם טוב בסיום האירוע, אפשר להשקיע ולרכוש בעבורם מתנה סמלית בעלות כספית התואמת את מסגרת התקציב שהקצבתם מראש. ברחבי הרשת תוכלו למצוא שפע של רעיונות למתנות לעובדים, כאשר שימו לב כי רצוי לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים, בייחוד לאור העובדה כי רכישה מרוכזת של מתנות מקנה בדרך כלל אפשרות לקבלת הנחה ולעיתים גם הטבות נוספות, כמו למשל משלוח מהיר המתבצע מהיום למחר.

אטרקציה מרכזית

אף יום גיבוש איננו שלם בלי אטרקציה שתעביר לכם ולעובדים שלכם את הזמן, אבל גם תאפשר להעשיר את הידע ואף ליצור חוויה משותפת עם העובדים. אפשר להזמין אמן חושים או לחילופין איש מקצוע כמו למשל מאמן מנטאלי. מדובר בהזדמנות מעולה ליצור בעבור העובדים שלכם ערך מוסף המגיע לידי ביטוי בהשקעה באטרקציה שגם תאפשר להתחבר בפן האישי, כל זאת בהתאם למסגרת התקציב שקבעתם מראש לטובת ערב גיבוש. אם אתם מתבלטים לגבי אטרקציה, אפשר לשלוח לעובדים רשימה עם הצעות, וההצעה שקיבלה את האחוזים הגבוהים ביותר היא זו שתתקיים במהלך יום הגיבוש.

לסיכום

דרך יישום של הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו לקיים ערב על האש מושקע המבוסס על בחירה של נתחי בשר איכותיים, מוזיקה לרקע, אטרקציה מרכזית לצד מתנה אשר תשאיר טעם של עוד. מומלץ בסיום ערב הגיבוש לשאול את העובדים לגבי רמת שביעות הרצון, מתוך מטרה להשתפר, עד לפעם הבאה.