תהליך של מיתוג עסק הוא תהליך ארוך טווח המבוסס על אסטרטגיה לטווח הקצר והרחוק. למעשה, כבעלי עסקים אשר מתמחים בתחום של מיתוג עסקים, מי כמוכם יכולים להבין את ההשפעה החיובית של מיתוג אשר מאפשר להעצים את שמו של העסק ואף לחבר את העובדים לליבת העשייה, כאשר אחת מהטכניקות המרכזיות למיתוג איכותי יכולה להתבצע באמצעות הזמנה של מתנות לעובדים. אם גם אתם רוצים לפנק את העובדים ובמקביל ליצור פעולת מיתוג אפקטיבית, זה הזמן להכיר את אתר 12buy אשר מספק לכם מעטפת מלאה – החל משלב הבחירה ועד קבלת המתנות, במשלוח מהיר.

12buy – מתנות ממותגות באיכות מעולה

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה המיתוג של מתנות הופך לחלק בלתי נפרד מקבלת החלטות, וזאת מתוך הבנה כי מתנה לעובד מהווה הזדמנות מצוינת לטובת העצמה אישית, חיבור לערכי הארגון וכן יכולת לפנק את העובדים לאחר תקופה קצרה או ארוכה של עבודה סיזיפית. אם עד לפני מספר שנים נדרשתם להגיע באופן פיזי ולבקש שירות ייחודי של מיתוג, כיום ניתן דרך האתר 12buy לבצע רכישה של מתנות ממותגות באיכות מצוינת, ועם שימת דגש על ליווי מקצועי לכל אורך הדרך, החל משלב הבחירה ועד תאריך האספקה המתבצע על ידי מערך שליחים מקצועי מצפון ועד דרום. כאתר אשר חרט על דגלו את איכות השירות כמו גם את היכולת ליצור בעבור כל לקוח את ההתאמה המדויקת לו, תוכלו להיות בטוחים כי אתם משקיעים את כספכם בחוכמה, ומקבלים בתמורה מתנה יוקרתית שכל עובד ישמח לקבל.

בין המתנות הבולטות באתר ניתן למנות בין היתר ערכות ממותגות לחורף, יום עבודה או יום כיף, לצד שפע של מתנות שאותן ניתן למתג עם הלוגו של בית העסק כמו למשל גרביים, כובעים, חולצות, כוסות תרמיות, תיקים ועוד. המגוון הוא גדול והיתרון הוא שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאתר, לבחור מבין קטלוג המוצרים ולאחר מכן נציגי האתר יסייעו לכם להוביל ליצירה של מיתוג מוצלח, בהתאם למסגרת התקציב ועם שימת דגש על התאמה מדויקת לדרישות שלכם.

 

עסק שמתמחה במיתוג חייב להעניק שלו לעובדים ממותגות - וכאלה מזמינים רק מאתר 12buy

 

מיתוג של מתנות בקלות  – ומבלי לצאת מהמשרד

כמעסיקים אשר רוצים להעניק לעובדים שלכם מתנות שיגבירו את המוטיבציה לעבודה ואף מאפשרות לציור חיבור עמוק יותר לערכי הארגון, אין ספק כי באמצעות כניסה לאתר של 12buy תוכלו לנצל את הקדמה האינטרנטית ואת ההבנה המעמיקה שלכם בנושאים של מיתוג, לטובת השקעה כספית נבונה. הצוות המקצועי של האתר זמין בעבורכם לכל אורך הדרך. השילוב של מוצרים איכותיים ובעלי ערך סביבתי כמו גם אקולוגי לצד התמחות בכל סוגי ההדפסות על מוצרים הם הפרמטרים שהופכים את האתר לבעל משמעות, בייחוד על רקע היכולת לבצע את המשלוח של המתנות לכל נקודה בארץ, כולל מעבר לים.

לסיכום

מתכננים להשקיע בעובדים ולהעניק להם מתנות? ובכן, כמי שעוסקים בתחום המיתוג ומבינים את הכוח של מיתוג נכון, זה הזמן להיכנס לאתר 12buy, לבחור את המתנות ואת המיתוג בהתאם לדרישות שלכם, ברמת איכות גבוהה ועם שימת דגש על יצירתיות שתניב לכם את היכולת להעניק מתנה ממותגת, איכותית ובעלת השפעה חיובית על העובדים. מאחר ומלאי המוצרים הוא מוגבל, נצלו כבר עכשיו את ההזדמנות, כל זאת לטובת יצירה של מענה המגיע לידי ביטוי במסגרת של חלוקת מתנות בעבור עובדים מסורים, ללא קשר לוותק או למעמד בתוך הארגון או העסק שלכם.