מרחמי עבודה משותפים הפכו לאחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות, בייחוד בקרב חברות הייטק. למעשה, כמנהלים של חברות, אתם רוצים לספק לעובדים שלכם את התשתית הטובה ביותר לעבודה, בייחוד לאחר מגפת הקורונה אשר הובילה לסגירה של משרדים והפסדים כספיים רבים בעקבות מגפת הקורונה.  למעשה, חברות הייטק כמו גם סטארטפים יכולים וצריכים לנצל את המודל הגמיש לטובת יצירה של שגרת עבודה היברדית המשלבת בין עבודה במתחם לבין עבודה מהבית, כל זאת מתוך מטרה לספק לעובדים גמישות שהיא הכרחית בשוק עבודה מתחדש ומתפתח.

 הדור הבא של מתחמי העבודה כבר כאן

כמנכ"לים של חברות הייטק וסטרטאפים, רווחת העובד מהווה חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות העסקיות. על מנת ליצור בעבור העובדים שלכם חווית עבודה קהילתית ואפילו מפרה, אפשר בהחלט לבחון את האפשרות של השכרה גמישה של מרחבי עבודה משותפים במתחם העבודה dogether אשר זכה בשנת 2020 בפרס מתחם העבודה הטוב ביותר, ולא בכדי. למותג שני סניפים הממוקמים בערים נתניה וראשון לציון, כאשר המודל של המותג מבוסס על מתן קדימות לחברות ועסקים קטנים ובינונים שרוצים להגיע ולעבוד במתחם מעוצב ומודרני, שיתאים לכם כמו כפפה ליד. האווירה הנעימה לצד תשתית המאפשרת לכם לקדם את החברה לעבר הישגים כבר קיימת, כאשר הביקוש לעבודה במתחם הוא גבוה במיוחד, בייחוד מצד חברות הייטק וסטראטפים אשר מעוניינים לספק לעובדים שלהם אפשרות לעבודה היברידית המתבצעת גם מהבית אבל גם במסגרת של חשיבה ועבודת צוות בחדרי הישבות של מתחמי העבודה המשותפים.

 

 

תכנון אסטרטגיות שיווקיות במסגרת של עבודה בחלל עבודה

היכולת לפצח את הנוסחה להצלחה טמון בעבודת צוות וחשיבה משותפת המתבצעת הן על ידי הדרגים הבכירים אבל גם העובד. בשביל לתכנן אסטרטגיה שיווקית נכונה, עבודה המתבצעת במסגרת של שהייה בחדר עבודה משותף מאפשרת לכם לפתוח את הראש ואף ליצור קשרים עם חברות שעובדות באותו המתחם, כל זאת מתוך מטרה להוביל לייעול של תהליכים וכן הבנה כי באמצעות סיעור מוחות המתבצע במסגרת העבודה ניתן בהחלט להוביל את החברה או הסטארטפ שלכם לעבר הגשמה של יעדים, כל זאת בזכות מרחב נעים, מעוצב ומאובזר מא' ועד ת'.

מה תוכלו לקבל במסגרת השירות?

השירות אותו מציעה dogether הוא אידיאלי בעבור סטארטפים או חברות העוסקות בתחום ההייטק, וזאת בשל סביבת עבודה דינאמית המגדילה את היצירתיות ואף יוצרת מרחב קהילתי תומך. המתחם עצמו מיועד לחברות קטנות ועד לחברות המונות 100 עובדים, כאשר במסגרת השירות תוכלו לקבל אזוריים פרטיים לטובת ניהול של פגישות עסקים, סיעור מוחות וכן ישיבות צוות תקופתית, כל זאת בהתאם לצורך ועם שימת דגש על מענה גם מבחינה קהילתית הכולל מפגשי נטוורקינג, גישה חופשית לאירועים המתקיימים במסגרת השהות במתחם וכן לאונג' מפנק ומאובזר במלואו.

לסיכום

דרך האתר הרשמי של dogether תוכלו לבצע סיור וירטואלי ולהתרשם מהמשרדים שזוכים לביקוש גבוה מצד חברות הייטק כמו גם סטארפטים אשר נעזרים בחדרי העבודה המשותפים לטובת ניהול, סיעור מוחות וכן מפגשים עם צוות העובדים, בהתאם לצורך. מודל המחיר הגמיש לצד הנגישות הגבוהה לעורקי תחבורה מרכזיים הם אלו אשר הופכים את המתחם הזה לבעל השפעה אדירה על עתיד החברה שלכם, הן בשל המרחב הקהילתי והן בשל היכולת ליצור קשרים חשובים שיובילו בעתיד גם לפיתוח אישי ומקצועי, הן שלכם כמנהלים והן של העובדים המסורים אשר יעבדו ביחד איתכם לטובת הגשמת המטרות ועלייה לליגה של הגדולים.