ניהול העבודה השוטפת, הוא אתגר מרכזי וקלאסי של עסקים באשר הם. ישנו היקף רחב של משימות לביצוע, חלקן קבועות, אחרות חד פעמיות. רבות מהן מפתיעות ולא צפויות. יש תהליכי עבודה רבים, אשר חלקם לא יעילים כפי שיכלו להיות. בקיצור – התמונה מורכבת ולא פשוטה. כלי עזר ממוחשבים שונים, מסייעים להתמודד עם אתגרים כאלה. אחד הבולטים שבהם הוא מאנדיי. במה מדובר? וכיצד חברת Web3D תסייע לכם למנף את יכולותיו?

משתפים פעולה, לתוצאות מיטביות

עסקים שעומדים בפני בחירת והטמעת תוכנות מסוגים שונים, לעיתים קרובות לא יודעים מהיכן להתחיל. יש צורות מקובלות לעבוד עם תוכנה. למשל, כמעט תמיד תמצאו בתפריטי התוכנה גישה קלה ל"עזרה". אם עובדים עם קבצים, במקרים רבים יכולות אלה ירוכזו בתפריט משנה בשם "קובץ". מוסכמות פשוטות כאלה, מקלות על השימוש בתוכנות רבות. למרות זאת, כל תוכנה היא בכל זאת "עולם" מיוחד בפני עצמו, אשר יש ללמוד אותו ולהתרגל אליו. ייתכן שכבר שמעתם על Monday.com, שהיא מערכת ניהול המשימות מהטובות בעולם וגם מהידועות ביותר. כעת, חברת Web3D מציעה סיוע לעסקים בהטמעת מערכת מאנדיי ובשיתוף פעולה עם מאנדיי. זאת, עבור כל תחום עסקי ובעסקים מכל גודל. מדוע סיוע כזה חשוב? מייד נרחיב בנידון. אך קודם – מה היא בעצם מערכת מאנדיי? ומה היא יכולה לעשות עבורכם?

מה מציעה מאנדיי?

במבט כללי, Monday.com הוא שרות ענן, אשר מסייע לעסקים להתנהל באופן משופר. זאת, כולל התועלות הכלליות הבאות:

 

 

מה מציעה לכם Web3D

Web3D תסייע לכם לגבי מערכת מאנדיי, בין השאר באופנים הבאים:

כמו כן, בהתאם לצורך, Web3D תסייע לכם עם יצירת אוטומציות של משימות, יצירת התראות ותהליכים שונים ובאינטגרציה ככל הנדרש, בין Monday.com לתוכנות נוספות.

להשלמת התמונה, נציין כי Web3D מציעה עוד שורה ארוכה של שירותים, בהם פיתוח אפליקציות, הקמת אתרים ומערכות Web, אחסון ותחזוקת אתרים, שירותי עיצוב וגרפיקה, אפיון ממשקי משתמש וחוויית משתמש (UI/UX), מגוון פתרונות מולטימדיה, מצגות עסקיות, הדמיות תלת מימד, סרטי תדמית ואנימציה, מיתוג עסקי ושיווק.

חשיבות הסיוע בהטמעה

סיוע לעסקים בהטמעת מערכות באופן כזה משמעותי ביותר, מסיבות רבות. ראשית, הוא מאפשר להתחיל לעבודה עם המערכת החדשה במהירות המרבית. משמע – להתחיל להפיק ממנה תועלות בהקדם. כמו כן, הוא מצמצם משמעותית ביצוע טעויות עקב חוסר ידע וניסיון.

לסיכום

מומלץ מאוד לכל עסק שמעוניין לשרוד ואף לפרוץ קדימה, להכיר את מערכת Monday.com. במידה ותתעניינו בשימוש בה, Web3D היא הכתובת שלכם, לעשות זאת באופן הטוב ביותר.