עולם העישון השתנה באופן משמעותי בשנים האחרונות, לא מעט בזכות פיתוח של ג'אדטים אשר מאפשרים למעשנים ליצור הליך קל, מהר ויעיל של גלגול סיגריות – בין אם מדובר בסיגריה רגילה ובוודאי כאשר מדובר בגלגול של סיגריה המשולבת עם קנאביס רפואי, בעבור מבוגרים שמחזיקים ברישיון לכך. למעשה, אם אתם מעשנים, זה הזמן להכיר את חמשת הג'אדטים בתחום העישון שיכולים לא רק לסייע לכם לקצר זמנים אלא גם למסודר יותר. במיוחד בעבורכם הכנו סקירה מיוחדת, כל זאת מתוך מטרה כי גם אתם תוכלו להיחשף לאביזרים מתקדמים שיקלו לכם מאוד על החיים. מוכנים? בואו נתחיל!

גריידנר

אחד מאביזרי החובה בעבור כל מעשן קנאביס הוא מקססה או גריינדר. למעשה, כיום ניתן לבצע רכישה של מקססה באיכות גבוהה העשויה מפלסטיק או אלומיניום, במחיר מצוין ועם שימת דגש על מגוון רחב של עיצובים שישדרגו לכם את החוויה של גריסת החומר. זאת ועוד, כיום ניתן לבצע רכישה של גריינדר אוטומטי המאפשר לגרוס את החומר ללא צורך בבזוז זמן מיותר.

קונוס מוכן

רכישה של קונוס מוכן מהווה דרך מצוינת לחסוך זמן בגלגול של סיגריה, וזאת מאחר וכל מה שצריך לעשות הוא להכניס את התערובת המשולבת של הטבק ביחד עם הקנאביס אל תוך הקונוס, ובהתאם לכך ליצור חווית עישון שמתאימה מאוד בעבור אנשים עסוקים שרוצים להימנע מהליך של גלגול הסיגריה. ניתן לבצע רכישה של קונוס בגדלים שונים כמו קטן  ועד ענק, כאשר המחיר כמו גם היכולת לבצע רכישה של קונוס באריזת חיסכון מהווה אלמנט שיכול בהחלט לחסוך התעסקות מיותרת.

 

 

מכונת גלגול

מתקשים לגלגל את הסיגריה בעצמכם? ובכן, במקום לשבור את הראש, כל מה שצריך לעשות הוא לבצע רכישה של מכונת גלגול עשויה נירוסטה שגם מחזיקה מעמד למשך זמן רב וגם מאפשרת לכם לבצע את  תהליך הגלגול באפס מאמץ. מדובר במכונות גלגול חשמליות עשויות נירוסטה, ועל כן גם אם אין לכם ניסיון קודם בתחום, תוכלו בפרק זמן קצר מאוד להכין את הסיגריה המגולגלת שלכם. מאחר והממשלה נוקטת בצעדים כנגד מעשנים בדמות הטלת מס על עישון סיגריות אלקטרוניות, מעבר לרכישה של מכונת גלגול המאפשרת לגלגל את הטבק היא גם צעד כלכלי משמעותי בעבור מעשנים.

נרתיק לטבק

לטבק יש נטייה להתייבש במידה ולא מאחסנים אותו בצורה נכונה, ועל כן במקום למצוא את עצמכם עם הוצאה כספית נוספת בעבור רכישה של טבק, אפשר ואף רצוי לבצע רכישה של נרתיק לטבק שגם שומר על הלחות של הטבק אבל גם מאפשר לכם לקחת את הטבק שלכם בסטייל לכל מקום. רכישה של נרתיק בעלות כספית אטרקטיבית לצד היכולת לבצע משלוח עד הבית היא זו שהופכת את האביזר הזה לבעל חשיבות גם מבחינה כספית אבל גם מבחינת היכולת לקחת את הטבק שלכם לכל מקום, ובסטייל.

שואב אבק שולחני

סיטואציה מוכרת שכל מעשן נאלץ להתמודד איתה היא טבק המפוזר בכל פינה, בעקבות פעולה של קיסוס כמו גם הכנת סיגריה. על מנת לשמור על סדר וניקיון, ניתן ואף רצוי לבצע רכישה של שואב אבק שולחני אשר מעוצב בצורה של פטרייה ישמור על הסדר וגם יאפשר לכם ליצור תמהיל מאורגן ומסודר, במינימום מאמץ.

לסיכום

רכישה של ג'אדטים לעישון סיגריות מהווה דרך מצוינת לקצר הליכים כמו גם להוביל לקיצור זמנים משמעותי. רכישה של האביזרים דרך חנות מקצועית המתמחה בתחום היא חיונית לטובת השקעה כספית נבונה, וכן יכולת ליצור תמהיל עישון משודרג.

המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, ואין לראות בו חוות דעת רפואית ומקצועית. כדי לקבל את המענה המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.