תקופת הקורונה הכניסה רבים מאתנו ללחץ כלכלי, וכל אחד מחפש מקור זמין להכנסה קלה בלי לצאת מהבית. אחת האפשרויות הטובות ביותר שפתוחות בפניכם היא מסחר ברשת, שבו אתם לא צריכים לסכן את הכסף שלכם, לא צריכים להתאמץ יותר מידי ויכולים להרוויח על זה בקלות לא מעט כסף. מיי:ליסט מגישים את כל מה שאתם צריכים לדעת על מסחר Dropshipping.

מה זה בדיוק Dropshipping?

העולם המסחרי שאותו הכרנו עד לא מזמן, כולל שלושה צדדים מרכזיים. הסיטונאי, הקמעונאי וכמובן הצרכן. המחיר שאותו משלם הצרכן צריך לפצות על ההוצאות של שני הצדדים שקודמים לו בשרשרת האספקה, וכמובן את הקרן עצמה של המוצר. בשיטה הזו לכל אחד מהצדדים יש הוצאות רבות, שהוא מנסה לכסות עליהן בעזרת מחיר גבוה יותר מאשר המחיר שבו הוא קנה את המוצר.

בשיטת ה Dropshippinאתם חוסכים את כל התיווך הזה. בעזרת השיטה הזו הלקוח מקבל את המוצר ישירות מהיצרן או מהסיטונאי, והקמעונאי הופך להיות בסך הכל מתווך. השירות הזה מאפשר לכל אחד מכם להפוך להיות משווק, כיוון שעבור תיווך אין צורך בעסק. תוכלו למצוא במיי:ליסט את קורסי הדרופשיפינג הכי מומלצים ולהכיר לעמוק את היתרונות הרבים של השיטה הזו שהופכים אותה להיות דרך נוחה מאוד לייצור הכנסה. חלק מהיתרונות נציג כאן:

אין הוצאות לבעל העסק

כל בעל עסק שאיתו תדברו יוכל לספר לכם עד כמה קשה להחזיק במדינת ישראל עסק מתפקד. לעומת זאת, כאשר אתם עוסקים במסחר בשיטת ה Dropshippingהדבר היחיד שאתם צריכים הוא מחשב שעובד בצורה נוחה. באמצעות המחשב שלכם אתם יכולים לחפש את העסקאות הזולות ביותר, לתווך אותן ישירות ללקוחות שלכם ולגזור את הרווח המתאים. אתם אומנם מחזיקים בעסק לכל דבר, אבל העסק שלכם הוא עסק וירטואלי. אין לכם צורך לשלם לעובדים נוספים, אתם לא צריכים לשלם על חשמל ומים, אבל בדיוק כמו בכל עסק, אתם מרוויחים מכך שהלקוחות שלכם מקבלים את השירות הטוב ביותר.

באפס מאמץ: שיטת מסחר Dropshipping

הידע שלכם הוא הכוח

אם במקצועות אחרים כדי להרוויח כסף תהיו זקוקים ללמידה ארוכת שנים או לקורסים שיאפשרו לכם לרכוש מיומנות מסוימת, בעולם של ה Dropshipping הידע שלכם הוא המנוע להצלחה. ככל שאתם מכירים יותר טוב את הזירה של המסחר ברשת ואת האפשרויות השונות שעומדות לרשותכם, אתם יכולים לדאוג ללקוחות שלכם בצורה טובה יותר. המפתח להצלחה הוא פשוט להכיר היטב את עולם הקניות הדיגיטליות. היכרות מעמיקה מאפשרת לכם למשוך אליכם לקוחות רבים יותר מה שיבוא לידי ביטוי בגזירת רווחים בסופה של הדרך. חשוב מאוד שתהיה לכם אנגלית ברמה גבוהה, כדי שתוכלו להשתמש בכל החנויות שמאפשרות לכם לקנות ברשת.

אתם יכולים לעבוד מהבית

היתרון הגדול ביותר של ה Dropshippingהוא כמובן האפשרות לעבוד מהבית, אולם האפשרות הזו היא רק סמל למשהו הרבה יותר גדול בעבודה הזו, הגמישות. בתור בעלים של עסק מקוון, אין לכם שעות קבועות שבהן אתם צריכים להיות בעסק, אתם יכולים ללכת לישון והעסק שלכם יכול להמשיך לעשות לכם כסף, אם ידעתם כיצד לנהל אותו בצורה הנכונה.

לא לחינם האפשרות הזו קיימת בקרב אנשים רבים בתור הכנסה נוספת כיון שהיא לא דורשת מכם יותר מידי. יחד עם העבודה הרגילה שלכם זו דרך נהדרת להכניס בכל חודש עוד כסף ולהבטיח את הקיום שלכם בצורה מכובדת.

לסיכום

המסחר הרב שמנהל ברשת מאפשר לכל אחד להיכנס ולפתוח חנות וירטואלית שבה הוא למעשה המתווך בין הקונים לבין המוכרים באתרים השונים. ככל שתהיו טובים יותר, יהיו לכם לקוחות רבים יותר והעסק שלכם יצליח.