בעלי עסקים אשר מעוניינים לפרסם לתושבי יהודה ושומרון, צריכים לעשות זאת כמובן במקומות מתאימים, שהם אפקטיביים מספיק. יש לא מעט אתרים ועיתונים בהם ניתן לפרסם וכלי תקשורת נוספים, אך אמצעי פרסום יעילים באמת למטרה זו, זה כבר עניין אחר. בין האפקטיביים ביותר מבחינה זו, תמצאו את אתר "דפי כתום". מהו אתר זה? מה הוא מציע? ואילו עסקים אפשר לפרסם במסגרתו? את כל התשובות ועוד, תקראו כעת.

אתר מיוחד, לאזורים מיוחדים

אתר דפי כתום מיועד לסייע לצמיחת יישובי יש״ע ולסייע לפיתוח העסקים המקומיים באזורים אלה. לשם כך, הוא מחבר בין לקוחות שמחפשים שירותים או מוצרים לבין עסקים מתאימים ביש"ע. באתר דפי כתום יכולים לפרסם מגוון רחב של בעלי עסקים ונותני שירותים. למשל מי שמפעילים צימרים ביהודה ושומרון או מציעים שירותים אחרים בתחום התיירות והנופש. בכך, הוא מהווה נקודת מפגש חשובה, גם לבעלי העסקים וגם ללקוחות פוטנציאליים. מעל ל-3,500 עסקים מפורסמים במדריך זה. את האתר הקימו וגם מתפעלים באופן שוטף תושבי יש"ע. כך שכל התכנים שבו מועשרים גם בהיכרות שלהם עם צרכי תושבי האזור וההתרחשויות המקומיות (שגם בהן האתר עוסק, כפי שנסביר מייד).

מי יכול לפרסם בו?

אז אילו עסקים ניתן לפרסם באתר זה? למעשה, כמעט כל סוג של עסק מתאים לכך. באופן יותר ספציפי, חשוב לדעת שהאתר מחולק מבחינת עסקים על פי הקטגוריות הבאות (מסודר לפי אלף בית): אומנות, אופנה, אירועים, ביטוח, בניין, בריאות, דפוס, דת, חוגים, חינוך, חקלאות, טיפוח, למשפחה, למשרד, מזון, מחשבים, מתנות, נדל״ן, ציבורי, תחבורה, תיירות, תרבות ומסחר. בנוסף לכך, ישנה קטגוריה כללית בשם "מקצועי", בה ניתן לפרסם עוד אנשי מקצוע שונים, אשר אולי פחות מתאימים לקטגוריות האחרות.

הפרסום במדריך העסקים זמין בגרסה בסיסית חינמית, בגרסה מקודמת וכן עם אפשרות פרסום עליון.

 

 

 

מה עוד מציע האתר?

בפנייה למפעילי האתר, תוכלו לקבל גם

עוד באתר דפי כתום, זמינים עבורכם

אתר פשוט, תועלת חשובה

למעשה, דפי כתום הוא אתר פשוט למדי. אך למרות היותו בנוי באופן פשוט יחסית, זהו אתר וותיק ומבוסס. גם הרעיון שמאחוריו פשוט וגם יעיל, כפי שהסברנו אותו בהתחלה. בסופו של דבר, עסקים רוצים להגיע לצרכנים והצרכנים רוצים למצוא במהירות בעלי מקצוע מתאימים. את ה"שידוך" בין השניים, עושה כאמור אתר מיוחד זה.

לסיכום

בשורה התחתונה, פחות משנה איזה סוג עסק אתם. בין אם אתם פועלים מאזורים אלה או מעוניינים לתת שירותים לתושביהם, אתר דפי כתום הוא מקום מצוין לפרסם את עצמכם לשם כך.