אם אתם מנהלים בחברה כלשהי, בין אם היא בבעלותכם או שאתם עובדים שכירים, אתם כנראה יודעים עד כמה חשוב המראה שלכם וכי עליכם להיראות ייצוגיים בכל עת, וזה לא משנה אם אתם מתנהלים מול העובדים שלכם, מול לקוחות פוטנציאליים בפגישות עסקיות, מול לקוחות קיימים או מול הספקים שלכם. המראה שלכם הוא כרטיס הביקור שלכם ועל כן חשוב להקפיד על לבוש הולם ולהיראות תמיד ייצוגיים. כאשר מדובר על מנהלים גברים שגם סובלים מדלילות שיער, נשירה והתקרחות זה בהחלט עשוי להוות חסם ולפגוע בהופעה, אך חשוב מכך זה משהו שפוגע בביטחון ובדימוי העצמי של גברים רבים. למרבה המזל יש לא מעט דרכים לטפל בבעיה כיום, וכשמדובר על טיפול במראה החיצוני ולא בהכרח בנשירה עצמה, האפשרויות הן רבות ומגוונות עוד יותר. בתחום הזה בולט טיפול אחד מוביל שנקרא מיקרו פיגמנטציה. אם אתם מנהלים שסובלים מנשירת שיער ודלילות יכול מאד להיות שהוא יתאים גם עבורכם וזה מה שחשוב לדעת עליו.

טיפול מיקרו פיגמנטציה

לפני שנתחיל נאמר שאנו נספר כאן על הטיפול בקצרה ונביא את עיקרי הדברים, אך אם זה מעניין אתכם ואתם רוצים לחקור את הנושא יותר לעומק תוכלו למצוא הרבה מאד מידע בנושא באתר בולדינג. בגדול מדובר על סוג מיוחד ביותר של קעקוע שמתאים לעור הקרקפת. באמצעות מחטים זעירות הדיו המיוחד מדמה את זקיקי השיער בראש והגוון מותאם באופן ספציפי לגוון השיער הטבעי של כל מטופל. התוצאה? מראה שיער מלא באזורים מקריחים. יחד עם המטפל בוחרים את קו השיער הרצוי והטיפול הזה יעיל במיוחד לאנשים שחווים נסיגה שיער קלה ולמילוי של חללים נקודתיים שמקריחים.

למי זה מתאים?

כאמור, במקרים של שיער דליל זהו פתרון מושלם והוא פשוט ממלא את החסר ויוצר מראה מלא. גם גברים עם התקרחות מלאה יותר יוכלו לראות תוצאות והמראה של השיער ייראה מלא. זה פחות מתאים למי שמחפש את הפתרון לצמיחה מחודשת של שיער ולעצירת הנשירה, אך חשוב לדעת שרבים שזה כן חשוב להם, עדיין משלבים זאת עם טיפולי פיגמנטציה וככה למעשה נלחמים במקביל בשתי החזיתות. מתוך כך הטיפול הזה הפך פופולרי ביותר בשנים האחרונות ונראה כי הוא מספק פתרון לגברים רבים ובפרט למנהלים ששואפים למראה ייצוגי ומכובד יותר.

מנהלים, אפשר לשפר את מראה השיער באופן משמעותי - וזה לא מסובך כמו שחשבתם

דברים שחשוב לדעת

מספר טיפולים

טיפולי המיקרו פיגמנטציה הם לא קבועים והצבע ידהה ויעלם עם הזמן. על כן מומלץ לחזור על הטיפול אחת לחצי שנה וככל שעושים יותר טיפולים כך תשמר התוצאה לאורך זמן רב יותר.

עלויות

העלויות הן משתנות, ומדובר על טווח של כמה מאות שקלים לטיפול עד כמה אלפי שקלים, תלוי היכן תבחרו לעשות את זה.

זמן החלמה

לא מדובר על החלמה ארוכה וקשה, אך כן מדובר על סוג של "פציעה" של העור ממש כמו שעושים כל קעקוע ויש תקופת החלמה מסוימת. לרוב אחרי ימים ספורים המצב יחזרו לקדמותו והעור יחלים.

תופעות לוואי

לטיפול אין תופעות לוואי משמעותיות. שימו לב כי העור סביב הפיגמנט ייקרש ויהפוך לגלד אחרי הטיפול וינשור תוך מספר ימים.

בשורה התחתונה – הדמיית שיער היא פתרון מצוין עבור גברים רבים ובמיוחד עבור מי שהנראות חשובה לו יותר מהשיער עצמו. מנהלים רבים בישראל כבר נהנים מהיתרונות שלה ובסופו של דבר היא בהחלט מספקת תמורה טובה למחיר. אם גם אתם מנהלים הסובלים מנשירת שיער אנו בהחלט ממליצים להכיר את הטיפול.