שימוש במדפסות בעסקים הוא חלק מהשגרה, מזה שנים רבות. עובדה זו לא השתנתה באופן ניכר עד היום. התגברות השימוש בפורמט ממוחשב של מסמכים ורעיונות כמו "משרד ללא נייר", השפיעו מעט אולי, אבל לא גרמו למדפסות להיעלם מהנוף המשרדי. לכן, עסקים מוצאים את עצמם שוב ושוב, מול אתגרים כמו איתור מדפסות מתאימות ובחירה באלה שמתאימות ביותר עבורם. אלה חמש מדפסות כאלה, שכדאי לכם לקחת בחשבון:

HP DeskJet 2620

HP DeskJet 2620 היא מדפסת all in one צבעונית, בטכנולוגית הזרקת דיו. מדובר במדפסת פשוטה וזולה יחסית. כמו כן, אפשר להשיג בקלות דיו למדפסת  hp 2620באתר Xldyo. הרכישה זולה יחסית, הדיו גם כן, במקרה תקלה חמורה זול למדי לרכוש חדשה. כך שזו אפשרות פשוטה ונוחה, עבור משרדים רבים. כך גם בהקשר של משרד ביתי קטן, בו המדפסת משמשת לא רק לצרכי עבודה. לסיכום, מדפסת זו מתאימה בעיקר למשרדים קטנים, עם צרכי הדפסה מצומצמים יחסית.

Canon Pixma

קנון פיקסמה הוא קו מוצרים בולט במיוחד של חברת קנון. במסגרתו תוכלו למצוא מגוון דגמים, אשר מבין שילובי התכונות שלהם, בוודאי תוכלו לבחור את המתאים לכם ביותר. קו מוצרים זה, בולט בשנים האחרונות בהתמדה. כמו כן, מבין מוצרי קנון ובכלל, בכל הנוגע למדפסות הזרקת דיו, הוא מקבל ביקורות טובות למדי. מחד, מדובר במדפסות הזרקת דיו, החל מהרמה הבסיסית ביותר ועד רמה בינונית. מאידך, עסקים קטנים רבים או מחלקות בעסקים, עשויים להזדקק ליכולות כאלה ולא יותר. מיותר לרכוש מדפסת מחלקתית גדולה ומסורבלת, עבור כל עובד שזקוק להדפסת דפים בודדים בחודש ולא יותר.

Epson WorkForce

Epson WorkForce הן מדפסות עסקיות מבית חברת EPSON הוותיקה. קו מוצרים זה מספק אפשרויות רבות. אחד הדגמים הבולטים בו במיוחד הוא WorkForce Pro. מדפסות אלה, מוגדרות כמתאימות עבור SOHO – small office home office. כלומר, משרדים קטנים או משרדים ביתיים. כולן מבצעות הדפסה, סריקה, העתקה ופקס, לצד יכולות נוספות שדרושות בהקשר הדפסה עסקית. למשל הזנת דפים אוטומטית, הדפסה משני צידי הדף ומהירות גבוהה (עד 25 דפי שחור לבן בדקה).

מדפסת לעסק - 5 המובילות שכדאי להכיר

Xerox VersaLink

זירוקס היא חברה בולטת במיוחד בתחום המדפסות לעסקים, מזה שנים. Xerox VersaLink הוא קו מדפסות מתקדמות ומתוחכמות במיוחד לעסקים. אלה לא מדפסות למשרדים קטנים, אלא יותר מדפסות לעסקים גדולים. מדובר במוצרים גדולים יחסית מבחינה פיזית, שתופסים לא מעט מקום. מצד שני, הם מספקים מענה רחב לצרכי הדפסה, צילום, סריקה ופקס. זאת, כולל עמידה בכמויות וקצבי עבודה גבוהים במיוחד. למכשירים אלה ממשק מגע צבעוני נוח ורב אפשרויות. ממשק זה, מספק בין השאר תצוגה מקדימה של ההדפסות, לפני ביצוען בפועל. הן מתאימות לחיבור קווי רגיל, אלחוטי או להתקנים ניידים שונים.

Brother HL-L6400DW

ברדר היא חברה בינלאומית בולטת, אשר עוסקת בתחומים טכנולוגיים רבים. תחום המדפסות איננו היחיד אצלה, אבל היא מצליחה להציג בו לאורך השנים מוצרים בולטים. עסקים רבים מחפשים מדפסת מונוכרום לייזר דווקא. דוגמה בולטת לכך היא Brother HL-L6400DW. מדפסת זו, מספקת הדפסה באיכות גבוהה מאוד, מהירות עבודה מרשימה, יכולת להחזיק מלאי נייר בהיקף גדול יחסית ואפשרויות רבות להרחבה.

לסיכום

בשורה התחתונה, בחירת מדפסת מתאימה עבורכם היא דבר שתצטרכו לעשות לבד, בהתאם לשיקוליכם. תהיו חייבים לקחת בחשבון את הדרישות השונות שלכם ואף היבטים כמו אילוצי תקציב ומקום. חמש המדפסות שהבאנו כאן, עשויות לשמש כנקודת פתיחה לאיתור המדפסת המתאימה.