אם אתם יוצאים לנופש חברה ובא לכם לרגש את העובדים עם אטרקציה על גלגלים, אתם במקום הנכון. אנחנו מחממים מנועים, כי נופש חברה הוא ההזדמנות לאטרקציות על גלגלים.

טיול טרקטורונים– מרימים את רמת האדרנלין

אם בא לכם לצאת לנופש חברה מרגש במיוחד, טיול טרקטורונים באילת היא אופציה חווייתית שמתאימה לקבוצות רבות שמבקשות להרים את רמת האדרנלין בחופשה שלהם. במהלך טיול הטרקטורונים אתם תוכלו לינות מהנוף המרהיב והמדברי של אילת, לראות מקרוב את חיות הבר המופלאות, להריח את הריחות ולחוות את המדבר כמו שלא חוויתם אותו מעולם.

טיול הטרקטורונים יוצא מפארק הצפרות, דרך גבול ירדן ונחל רודד. במהלך הטיול תוכלו ליהנות משעה מלאת אדרנלין ורוח בפנים. אנחנו מבטיחים לכם שאחרי הטיול הזה תחזרו למלון שלכם כחברה מגובשת שפשוט יותר כיף לה לבלות יחדיו. מכאן והלאה הנופש שלכם ייראה אחרת ותאמינו לנו שפשוט לא תרצו לחזור הביתה.

טיול רייזרים מסעיר

הרייזר הוא למעשה הגרסה המשודרגת של הטרקטורון והוא יאפשר לכם להפיק ביצועים מרשימים ביותר בתנאי שטח לא קלים. במהלך הטיול תוכלו ליהנות מהדרך הנהדרת, מהנוף המדברי של אילת מחוויה מטריפת חושים. תעברו בעיר המלכים, תבקרו בבריכות מלח, תחפשו ציפורים הפארק צפרות ותריחו את ריחו המופלא של המדבר. כמובן שטיול הרייזרים מתאים למי ששרוף על רכבים אך לא רק, הוא בהחלט יתאים לכם גם אם אין לכם כל ניסיון רכיבה על הכלי.

 

 

טיול ג'יפים חווייתי

אם אתם רוצים לחוות את הדבר האמיתי, אין ספק שטיול ג'יפים הוא מה שאתם צריכים לעשות בנופש החברה. במהלך טיול הג'יפים תוכלו ליהנות מהטבע במלואו, לנשום לא מעט אבק וכמובן לחוות את המדבר או כל אזור אחר שבו תעשו את הטיול בצורה מושלמת. היתרון של הג'יפ בא לידי ביטוי שהוא מתאים לכולם, ניתן להתאים את הקצב של הג'יפ לקצב המתאים ביותר וזו בדיוק הסיבה שבגינה הוא מתאים גם לקבוצות גדולות, כל אחד והקצב שלו.

טיול חמורים – על גלגלים

אם בא לכם להוריד קצב ולעשות אטרקציה רגועה שגם היא על גלגלים, אנחנו ממליצים לכם לעשות טיול חמורים באילת. במהלך הטיול אתם תוכלו להתחבר לשורשים ולטבע הקסום והמדברי של הרי אילת, תנוחו לצד הדרך ברוח הנעימה ותכירו אחד את השני כמו שלעולם לא יצא לכם להכיר בזמן העבודה. בנוסף, במהלך הטיול תוכלו ליהנות מאירוח בדואי, לאכול פיתות מקוריות, לטעום ממרחים מקומיים ולשתות תה שלא מהעולם הזה.

מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים אטרקציה לנופש חברה?

לפני שאתם סוגרים אטרקציה לנופש חברה, במיוחד אטרקציה מסעירה על גלגלים, אנחנו ממליצים לכם לבדוק שהיא אכן מתאימה לכולם. בסופו של דבר המטרה של האטרקציה הזו היא לגבש והדבר האחרון שאתם רוצים שיקרה זה שעובדים שלכם לא ירצו להשתלב בה וירגישו בודדים. יתרה מזאת, אם מדובר חברה קטנה של כמה עשרות אנשים אנחנו אפילו ממליצים לכם לעשות סקר קטן בין העובדים ולבדוק מה הכי בא להם לעשות.

בנוסף, אם אתם אכן בוחרים באטרקציה על גלגלים שכוללת נהיגה על כלים ממונעים, ודאו שלכל העובדים שלכם יש רישיון נהיגה. לא משנה באיזו אטרקציה תבחרו ועל איזה כלי תנהגו, אתם חייבים שלנהג יהיה רישיון נהיגה בתוקף.

לסיכום, אם בא לכם לחמם מנועים ולעשות אטרקציה על גלגלים, אנחנו בהחלט ממליצים לכם לבחור באחת מהאטרקציות השוות שסקרנו במאמר זה ולחזור הביתה מגובשים כתמיד.