ידעתם שדף נחיתה איטי לא רק גורם לכם עצבים, אלא גם פוגע משמעותית בעסק שלכם? במאמר זה נגלה לכם איך דף נחיתה איטי משפיע על חווית המשתמש, הדירוג שלכם בגוגל, שיעורי ההמרה ועוד. הישארו איתנו ותגלו איך תוכלו להאיץ את דף הנחיתה שלכם ולשפר את הביצועים שלו!

שיפור חוויית המשתמש

כולנו מכירים את זה: לחצתם על קישור, מלאי ציפייה לקבל מידע חשוב או לבצע רכישה, ואז דף הנחיתה פשוט לא נטען. התסכול גובר עם כל שנייה שעוברת, ובסופו של דבר אתם פשוט נוטשים את האתר ועוברים הלאה. אז למה זה קורה? ובכן, מחקרים מראים שמשתמשים מצפים שדף אינטרנט ייטען תוך שתי שניות או פחות. כל עיכוב מעבר לכך גורם לירידה משמעותית במעורבות, כי אנשים פשוט לא מוכנים לחכות. אז מה אפשר לעשות? פשוט, לשפר את מהירות דף הנחיתה. כשדף נחיתה נטען במהירות, הוא נותן למבקרים חווית גלישה חלקה ונעימה. הם מוצאים את המידע שהם מחפשים בקלות ובמהירות, מה שגורם להם להישאר באתר ולבצע את הפעולה הרצויה, בין אם רכישה, הרשמה לניוזלטר או מילוי טופס. בנוסף לכך , שיפור מהירות דף הנחיתה תורם גם לתדמית המותג שלכם. אתר מהיר ויעיל משדר מקצועיות ורצינות, והוא גורם ללקוחות פוטנציאליים להתרשם לטובה.

השפעה על הדירוג במנועי החיפוש

העולם של מנועי החיפוש משתנה כל הזמן, ומהירות הפכה לגורם חשוב מאוד בקביעת הדירוג של האתר שלכם. גוגל וכל מנועי החיפוש האחרים רוצים לתת למשתמשים שלהם את החוויה הכי טובה, ולכן הם מעדיפים אתרים שנטענים במהירות. אתר איטי יקבל דירוג נמוך יותר, ולכן יהיה קשה יותר למצוא אותו בתוצאות החיפוש. השקעה בקידום אורגני לאתר שחלק ממנו הוא אופטימיזציה של מהירות דף הנחיתה היא השקעה חשובה שתעזור לכם לשפר את הדירוג של האתר שלכם בתוצאות החיפוש, למשוך יותר תנועה אורגנית ולהרחיב את הנראות המקוונת שלכם.

שיעורי יציאה מדף כניסה מופחתים

נכון, דף נחיתה איטי הוא מעצבן, אבל ידעתם שהוא גם גורם לאנשים לעזוב את האתר שלכם בלי להסתכל עליו? העזיבה הזאת נקראת "שיעור יציאה גבוה", והיא לא טובה. למה? כי שיעור יציאה גבוה אומר למנועי החיפוש שהאתר שלכם לא מעניין, מה שיכול להוריד את הדירוג שלו. הוא גם אומר שאנשים לא קונים מכם, לא נרשמים לניוזלטר שלכם ולא עושים שום דבר אחר שאתם רוצים שהם יעשו.

 

 

נגישות ניידת משופרת

יותר ויותר אנשים גולשים באינטרנט דרך הטלפון או הטאבלט שלהם, מה שאומר שדף נחיתה חייב להיטען מהר, גם במכשירים ניידים. אז, מה אפשר לעשות?

למה כדאי להשתמש ב-CDN כדי להאיץ את דפי הנחיתה שלכם?

CDN היא מערכת מבוזרת של שרתים המפוזרים ברחבי העולם, וכשמשתמש מבקר בדף נחיתה, ה-CDN מנתב אותו לשרת הקרוב ביותר אליו, מה שמביא להאצה משמעותית בזמן הטעינה. הינה כמה יתרונות של השימוש בשירות הזה:

לסיכום

כולנו מכירים את תחושת התסכול כשדף אינטרנט פשוט לא נטען. אז איך הופכים את דף הנחיתה למכונה משומנת שתביא ליותר המרות? השקעה בשיפור חוויית המשתמש בדף הנחיתה, ובמיוחד במהירות שלו, היא השקעה משתלמת שתביא להגדלת המכירות, שיפור הדירוג בגוגל וחיזוק המותג שלכם. אז למה אתם מחכים? התחילו לשדרג עוד היום!