לא קשה למצוא סיבות לקחת הלוואה. זה יכול להיות עבור שיפוץ הנכס, עבור שדרוג הרכב, עבור מימון לימודים, עבור טיול חלומי בחו"ל ועוד. עם זאת, כאשר מדובר בקידום העסק, מדובר בצורך מהותי. אם לא תפעלו היום, מחר העסק ימשיך לעמוד מקום, אם לא ייסוג לאחור. כיצד אם כן ניתן להשיג את הסכום הנחוץ – כיצד ניתן לקחת את העסק לנקודה הרצויה מבלי למשוך את המצב הכלכלי לאחור? חברת חכם משכנתאות מזמינה אותכם להבין כיצד משיגים הלוואה באופן נבון, כי ככה זה שמתמחים בתחום המשכנתאות לאורך 8 שנים.

משכנתא לצד הלוואה עסקית – נדבכים משלימים

אולי על טיול לחו"ל או על שדרוג הרכב ניתן לוותר, אך יש הוצאות הכרחיות. בעלי עסק? אתם בוודאי מבינים עד כמה הוצאות עסקיות יודעות להיות מניבות, וכאן אנחנו מזמינים אותכם ללמוד כיצד משיגים את ההלוואה הרצויה באופן מושכל. חברת חכם משכנתאות בניהולו של עידו עוז אומנם מתמחה בהשגת משכנתא בתנאים אידאליים, אך על הדרך מבינה כל מה שחשוב, נחוץ והכרחי בתחום ההלוואות, ולו כי מדובר בשני נדבכים שמשפיעים אחד על השני בצורה ישירה. כיצד אם כן ניתן להפחית ריבית, לפרוס את ההלוואה בצורה שקולה, להימנע מפגיעה בעובר ושב ולהימנע ממצב שבו מתקשים לעמוד בהחזרים? מוזמנים לקבל טיפים של מקצוענים – טיפים ששווים לא מעט כסף.

האם ידעתם?

האם ידעתם שהמדינה מעמידה מגוון מסלולי הלוואה ייעודיים עבור עסקים? האם ידעתם שאם העסק שלכם מחזיק בנכס ניתן ליהנות מאיחוד הלוואות שמסייע להשיג את הסכום הנחוץ ובו זמנית להטיב תנאי הלוואות שכבר קיימות? האם ידעתם שניתן להפחית את סכום ההחזר החודשי באמצעות איחוד הלוואות? האם ידעתם שע"י מחזור משכנתא יכולים לפנות סכום משמעותי עבור תמיכה בעסק? האם ידעתם שפנייה אל 5 סניפים שונים של אותו בנק עשויים להוביל לתנאי הלוואה שונים, ואף האם ידעתם שיש טעם להתמקח? ובכן כל זאת רק מציג טעימה ממה שייעוץ מקצועי בתחום ההלוואות יודע להציע. גם אתם מבקשים לצלול פנימה ולהתחיל להפנים עד כמה ייצוג לצד סיוע מקצועי עתיד לסייע? חברת חכם משכנתאות מציעה ייעוץ ממוקד ואישי. מזמינה אותם לעשות מספר צעדים כלכליים.

 

 

מה עליכם בעלי העסק לעשות?

אין ספק שלקיחת הלוואה לטובת קידום העסק חשובה. השאלה היחידה היא כיצד פועלים. בנקודה זה יש מספר דברים שכל בעל עסק נדרש לעשות. יש לבחון איזה סכום באמת נחוץ (יש לנקוב בסכום המינימלי, אך מבלי לפגוע במימון המטרה). יש לבחון האם ניתן להטיב את תנאי ההלוואות שקיימות ברקע – התייעצות עם עידו עוז עשויה להאיר דרכי פעולה כלכליות. יש לבחון היטב אלו הוצאות משלימות קיימות ומנגד אלו הכנסות עשויות לסייע, ויש לבחון את יכולת ההחזר החודשית. עבור כל משימה חברת חכם משכנתאות מסייעת ומכווינה, כך שמגיעים לנתונים כמה שיותר ממוקדים.

לסיכום,

נציין שיש לא מעט דרכים שמאפשרות להשיג הלוואות לטובת קידום העסק. חברת חכם משכנתאות תצביע על מקור המימון האידאלי ביותר. תסייע להתמקח מבחינת תנאי ההלוואה. תתחשב בתמונה הגדולה שכוללת הלוואות נוספות שקיימות ברקע. תבחן כיצד אפשרי למנף משכנתא קיימת (למשל ע"י מחזור משכנתא או ע"י נכס שקיים ברקע). תסייע גם לעסקים שהבנקים ויתרו עליהם כלקוחות ובאופן כללי תסייע להשיג את ההלוואה הרצויה לצד תנאים אידאליים. אז אם מבקשים ללמוד כיצד נמנעים מכדור שלג של הלוואות, כיצד ממזערים את סכום ההחזר החודשי, כיצד בוחנים תמונת מצב כלכלית (נוכחית ועתידית) ואף כיצד משיגים תנאי ריבית טובים, התשובה מולכם. מה עתה? מבינים שתחום ההלוואות מציע אינספור אפשרויות וניגשים להרוויח מהניסיון הרב של חברת חכם משכנתאות. בהצלחה!